ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Статті

Сер
20
Як обрати рулонну сталь з полімерним покриттям

Рулонна сталь з полімерним покриттям – один з найбільш популярних матеріалів на будівельному ринку. Оцинкування і полімеризація дозволяють захистити метал від корозії, підвищити його естетичність і продовжити термін служби до 5 разів.
Сталь в рулонах йде під подальшу обробку: профілювання, нарізку, фарбування та виготовлення покрівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил), добірних елементів, корпусів автомобілів і техніки, кораблів, побутових електроприладів. Від якості вихідного матеріалу і його покриття залежить якість виробленого виробу.

Читать далее

Лип
28
Що краще – оцинкований лист або сталь в рулонах

Сировиною для виробництва багатьох видів сталевого прокату, будівельних матеріалів, агрегатів, автомобілів і техніки є листова або рулонна сталь. Обидва види сталі становлять собою металевий лист із захисним цинковим і в разі потреби полімерним покриттям. Який тип металопрокату обрати?

Читать далее

Чер
17
Як обрати якісну сталь для покрівлі

Довговічність і зовнішній вигляд металевої покрівлі залежить від багатьох параметрів, але на першому місці залишається якісна сталь. Сировиною для покрівельних матеріалів є сталевий металевий лист зі складною системою антикорозійного покриття: оцинковка, пасивуючий шар для кращого зчеплення, грунтовка для вирівнювання покриття і хорошого зчеплення з полімером і полімерне покриття.

Читать далее

Тра
28
Від чого залежить ціна на рулонну сталь з полімерним покриттям

Рулонна сталь з полімерним покриттям – це напівфабрикат для виготовлення покрівельних будівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил), добірних елементів, корпусів, коробів, навісів і т.п. У складі такого рулону йде сталь (іноді з легуючими добавками), цинкове покриття, грунтовка, полімерне покриття й іноді захисна плівка.
Рулони набувають стандартних розмірів: ширина може варіювати від 700 до 1650 мм, товщина металу – від 0,2 до 1 мм, довжина листа виходить різна, оскільки рулон продається на вагу: маса сталі може становити від 5 до 20 тонн.

Читать далее

Тра
07
Чому оцинкована сталь один з найбільш затребуваних матеріалів

Оцинкована сталь в рулонах і листах займає найбільшу частку в загальному продажу металопрокату. Вона має перевагу перед неоцинкованою й оксидованою, через те, що захищена від корозії та може якийсь час зберігатися перед використанням.

Параметри оцинкованої сталі

Товщина сталевого листа варіює от 0,45 до 2,55 мм. За товщиною розрізняють тонколистовую (0,45-0,8 мм), середню (0,8-1,8 мм) і товстолистову (понад 1,8 мм). Залежно від показників товщини й пружності сталь може бути запропонована в рулонах або листах.

Читать далее

Кві
08
Як розрахувати вагу сталевого листа?

Ціна деяких видів сталевого металопрокату може вказуватися в грн за одиницю площі виробу: це, в основному, покрівельні та будівельні матеріали, такі як металочерепиця, профнастил, оцинкований сталевий лист. Весь інший сортамент металопрокату (а в окремих випадках – і покрівельні листи в тому числі) реалізується за ціною, вказаною в грн \ кг або грн \ тонну матеріалу, тобто за одиницю ваги.

Чому калькулятор ваги сталевого листа – основна міра вартості, і від чого залежить вага листового, фасонного і трубного прокату?

Читать далее

Бер
12
Що таке залізо покрівельне

Будівельні матеріали для покрівлі з металу – це сучасний довговічний і доступний спосіб перекриття даху. Асортимент матеріалів різноманітний: на зміну нудним сірим шиферним дахам прийшли яскраві кольорові глянцеві й матові покрівлі конструкцій будь-якої складності. Метал легко піддається обробці, легкий, простий в монтажі, а при використанні захисного покриття прослужить понад 50 років.

До покрівельного заліза відносять вироби з листової та рулонної сталі з різною товщиною, формою і покриттями. Загальним призначенням матеріалу при цьому буде перекриття покрівлі різних конструкцій, спорудження навісів, систем водостоків, сніготримачі, громовідводів, ковзанів, карнизів і інших добірних елементів, а також монтаж ангарів, складів, торгових комплексів, гаражів для сільгосптехніки, зерносховищ, спорудження парканів та огорож.

Читать далее

Лют
21
Де використовується листовий прокат

До листового прокату відносять вироби з листової та рулонної сталі. Сталь може мати легуюча та з іншими домішки, що змінюють її властивості: надають жорсткість, гнучкість, опірність механічні навантаження і т.п. Для запобігання іржавіння листовий прокат цинкують: шар цинку перешкоджає контакту з зовнішнім середовищем і окисленню металу. В якості додаткового захисту може бути нанесено полімерне покриття.
Листову сталь виробляють методами гарячої або холодної прокатки. У першому випадку металозаготовка нагрівається перед обробкою, і в більш податливому вигляді пропускається через валки. У другому випадку заготівля прокочується тільки під тиском, що робить такий лист більш жорстким, з більш високою якістю поверхні.

Читать далее

Січ
29
Де купити рулонну сталь від виробників

На сьогодення рулонна оцинкована сталь є одним з найбільш затребуваних сталевих виробів для подальшої переробки та виробничих цілей. Листова та рулонна сталь із полімерним покриттям є сировиною для виробництва корпусів побутової техніки, автомобілів, сільськогосподарського обладнання та техніки, судобудівництва та інших галузей. Зі штрипсу у рулонах виготовлюють тонкостінні зварні труби, що у подальшому використовуються у системах каналізації.
З оцинкованої рулонної сталі з полімерним покриттям створюють профільовані будівельні матеріали для огорожі та покрівлі: різнокольоровий профнастил та металочерепицю з високою якістю поверхні, а також доборні покрівельні елементи.

Читать далее

Гру
25
Які бувають види металопрокату

Український ринок пропонує широкий асортимент металопрокату для багатьох видів промислової діяльності. На сьогодні металеві вироби є найбільш пристосованими до майже усіх видів виробництва, машинобудування та будівлі. Металопрокатом вважаються різноманітні стандартизовані вироби із металу, що проходять обробку на прокатному стані. У виробництві використовується не лише сталь, а й мідь, чавун, бронза, латунь, свинець та їхні сплави з високою чи низькою долею вуглецю. Кожен сплав має відмінні властивості, що робить його придатнім до тієї чи іншої діяльності.
Зважаючи на сорт металопрокату, вартість виробу можна скласти з його ціни за кілограм (вагова вартість) чи за одиницю площі. Наприклад, трубопрокат та фасонний прокат має ціну, залежну від ваги.

Читать далее