ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Статті

Кві
08
Як розрахувати вагу сталевого листа?

Ціна деяких видів сталевого металопрокату може вказуватися в грн за одиницю площі виробу: це, в основному, покрівельні та будівельні матеріали, такі як металочерепиця, профнастил, оцинкований сталевий лист. Весь інший сортамент металопрокату (а в окремих випадках – і покрівельні листи в тому числі) реалізується за ціною, вказаною в грн \ кг або грн \ тонну матеріалу, тобто за одиницю ваги.

Чому калькулятор ваги сталевого листа – основна міра вартості, і від чого залежить вага листового, фасонного і трубного прокату?

Читать далее

Бер
12
Що таке залізо покрівельне

Будівельні матеріали для покрівлі з металу – це сучасний довговічний і доступний спосіб перекриття даху. Асортимент матеріалів різноманітний: на зміну нудним сірим шиферним дахам прийшли яскраві кольорові глянцеві й матові покрівлі конструкцій будь-якої складності. Метал легко піддається обробці, легкий, простий в монтажі, а при використанні захисного покриття прослужить понад 50 років.

До покрівельного заліза відносять вироби з листової та рулонної сталі з різною товщиною, формою і покриттями. Загальним призначенням матеріалу при цьому буде перекриття покрівлі різних конструкцій, спорудження навісів, систем водостоків, сніготримачі, громовідводів, ковзанів, карнизів і інших добірних елементів, а також монтаж ангарів, складів, торгових комплексів, гаражів для сільгосптехніки, зерносховищ, спорудження парканів та огорож.

Читать далее

Лют
21
Де використовується листовий прокат

До листового прокату відносять вироби з листової та рулонної сталі. Сталь може мати легуюча та з іншими домішки, що змінюють її властивості: надають жорсткість, гнучкість, опірність механічні навантаження і т.п. Для запобігання іржавіння листовий прокат цинкують: шар цинку перешкоджає контакту з зовнішнім середовищем і окисленню металу. В якості додаткового захисту може бути нанесено полімерне покриття.
Листову сталь виробляють методами гарячої або холодної прокатки. У першому випадку металозаготовка нагрівається перед обробкою, і в більш податливому вигляді пропускається через валки. У другому випадку заготівля прокочується тільки під тиском, що робить такий лист більш жорстким, з більш високою якістю поверхні.

Читать далее

Січ
29
Де купити рулонну сталь від виробників

На сьогодення рулонна оцинкована сталь є одним з найбільш затребуваних сталевих виробів для подальшої переробки та виробничих цілей. Листова та рулонна сталь із полімерним покриттям є сировиною для виробництва корпусів побутової техніки, автомобілів, сільськогосподарського обладнання та техніки, судобудівництва та інших галузей. Зі штрипсу у рулонах виготовлюють тонкостінні зварні труби, що у подальшому використовуються у системах каналізації.
З оцинкованої рулонної сталі з полімерним покриттям створюють профільовані будівельні матеріали для огорожі та покрівлі: різнокольоровий профнастил та металочерепицю з високою якістю поверхні, а також доборні покрівельні елементи.

Читать далее

Гру
25
Які бувають види металопрокату

Український ринок пропонує широкий асортимент металопрокату для багатьох видів промислової діяльності. На сьогодні металеві вироби є найбільш пристосованими до майже усіх видів виробництва, машинобудування та будівлі. Металопрокатом вважаються різноманітні стандартизовані вироби із металу, що проходять обробку на прокатному стані. У виробництві використовується не лише сталь, а й мідь, чавун, бронза, латунь, свинець та їхні сплави з високою чи низькою долею вуглецю. Кожен сплав має відмінні властивості, що робить його придатнім до тієї чи іншої діяльності.
Зважаючи на сорт металопрокату, вартість виробу можна скласти з його ціни за кілограм (вагова вартість) чи за одиницю площі. Наприклад, трубопрокат та фасонний прокат має ціну, залежну від ваги.

Читать далее

Гру
11
Як обрати и де купити оцинковану рулону сталь

Рулонна оцинкована сталь найзручніша для оптових закупівель та продажу: стальний рулон може бути використано як на автоматичних виробничих лініях, так і на штучному виробництві и складських господарствах.
Сфера використання стальних оцинкованих рулонів достатньо широка: цей різновид металопрокату закупують підприємства, що займаються виробництвом тонкостінних стальних труб, металевих профілів, добірних покрівельних елементів, профнастилу та металочерепиці, побутової техніки, виробництвом автомобілів, катерів та іншого водного транспорту, важкої техніки та ін.

Читать далее

Лис
30
Перевага фарбованого оцинкованого листа

Оцинкована сталь – це універсальний матеріал, який використовується в багатьох галузях промисловості та виробництва. Проте, покриття тільки з цинку не завжди здатне забезпечити всіх вимог до матеріалу: це і дефекти поверхні, і одноколірність, і ризик пошкодження шару цинку, і корозія з часом, не дивлячись на обробку: на цинку з’являється так звана «біла іржа» – неестетичний білий наліт.

Читать далее

Лис
20
Виробництво гарячекатаної смугової сталі

Сталева смуга являє собою смугу зі сталі різних марок довжиною від 2 до 6 метрів (до 12 метрів під замовлення для будівельних об’єктів), шириною від 10 до 200 мм і товщиною в межах 5-65 мм. Виріб суцільний всередині, без порожнин, з прямими крайками, правильної форми, без великих дефектів поверхні.

Читать далее

Жов
24
Як зварюють оцинкований метал: методи, особливості

Необхідність зварювання оцинкованої сталі виникає при виробництві труб або фасонного металопрокату, з’єднаннях труб під кутом без вигину, прямого з’єднання труб для отримання довгого трубопроводу і т.п. Оцинкований метал, по суті, залишається звичайним металом з його високою або низькою здатністю до зварювання, поверхня якого вкрита захисним шаром цинку товщиною від 2 до 150 мкм.

Читать далее

Вер
24
Як виробляється рулонна сталь

Сталь в рулонах – це металопрокат, який використовується в багатьох галузях промисловості: машинобудування, приладобудування, суднобудування, виробництво побутової техніки, автомобілебудування, будівельні матеріали та т.п. Кожна галузь вимагає металопрокат з певними властивостями й характеристиками: товщина листа, гнучкість, якість поверхні, жорсткість, здатність до розтягування, оцинкування, полімерне покриття та ін.

Читать далее