ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Статті

Січ
20
Застосування оцинкованої листової сталі в залежності від товщини

Оцинкована листова сталь є напівфабрикатом для виготовлення будівельних матеріалів, техніки, агрегатів, обладнання та металопрокату. Оцинковуванням називають листовий сталевий прокат правильної прямокутної форми з рівними кромками, покритий з одного або з обох боків шаром цинку або алюміцинку. Цинкове покриття перешкоджає контакту металу з киснем, дозволяючи уникнути корозії та продовжити термін служби сталевого листа. Від якості цинкування (її адгезії з матеріалом, товщиною шару та швидкістю його стирання, чутливість до механічних пошкоджень) залежить термін служби виробу, який може становити 40 років.

Читать далее

Лис
22
Особливості залізничних перевезень сталі у рулонах

Залізничні перевезення нашій країні є поширеним способом доставки великогабаритних вантажів. Монополію на цей вид перевезень має компанія «Укрзалізниця», яка здійснює контроль, управління та формування тарифів. Усі види перевезень оформлюються договірним способом з «Укрзалізницею» та регулюються статтями 908-927 Цивільного Кодексу України. У формуванні тарифів на перевезення бере участь Мінтранспорт.

Читать далее

Лис
03
Як перевозити рулонну сталь

Практично всі замовлення рулонної сталі здійснюють підприємства, діяльність яких пов’язана з перепродажем/виробництвом проміжних або кінцевих продуктів з використанням сталевих листів. Це виготовлення будівельних матеріалів, корпусів автомобілів, сільськогосподарської техніки, суднобудування, збирання побутових приладів тощо. Для виробничих цілей сталь закуповується оптовими партіями в рулонах, і перед покупцем постає питання транспортування великого вантажу містом чи інше місто. У деяких випадках підприємство-постачальник бере на себе обов’язки з доставки партії, і якщо вартість послуг влаштовує покупця, то проблема доставки відпадає. Інакше це питання знаходиться на контролі замовника.

Читать далее

Жов
18
Плоский лист з полімерним покриттям: особливості та сфери застосування

Ринок металопрокату пропонує не тільки профільований, але й плоский лист з полімерним захисним покриттям з гладкою поверхнею. Для виготовлення гладкого полімеризованого листа використовують оцинковану холодновальцьовану сталь в листах або рулонах. Цинк зазвичай наноситься гарячим способом з обох сторін листа. Деякі виробники можуть заощаджувати на товщині цинкового шару: при виборі сталі орієнтуйтеся на мінімальні показники 200 г кв.м.

Без оцинкування та додаткових покриттів металевий лист залишається схильним до корозії. Якісна оцинковка утворює гладке рівне покриття сталевого листа без дефектів поверхні та з гарним зчепленням. Наявність покращує гладкість поверхні та зчеплення полімерного покриття з виробом.

Читать далее

Вер
15
Класифікація листового металопрокату

Листова сталь має безліч модифікацій: різні види мають зовсім різні фізико-хімічні властивості, що визначає подальшу сферу використання та можливість обробки сталевого напівфабрикату.

Сталевий лист виконується у різних розмірах, залежно від способу виготовлення. Для гарячевальцьованої сталі діапазон товщини становить від 1,5 до 160 мм, холодновальцьованої – від 0,35 мм.
До стандартних розмірів можна віднести сталеві листи 1000х1200 мм, 1250х2500 мм та 1500х6000 мм. Можливе виготовлення листа нестандартної довжини на замовлення.

Читать далее

Сер
20
Як обрати рулонну сталь з полімерним покриттям

Рулонна сталь з полімерним покриттям – один з найбільш популярних матеріалів на будівельному ринку. Оцинкування і полімеризація дозволяють захистити метал від корозії, підвищити його естетичність і продовжити термін служби до 5 разів.
Сталь в рулонах йде під подальшу обробку: профілювання, нарізку, фарбування та виготовлення покрівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил), добірних елементів, корпусів автомобілів і техніки, кораблів, побутових електроприладів. Від якості вихідного матеріалу і його покриття залежить якість виробленого виробу.

Читать далее

Лип
28
Що краще – оцинкований лист або сталь в рулонах

Сировиною для виробництва багатьох видів сталевого прокату, будівельних матеріалів, агрегатів, автомобілів і техніки є листова або рулонна сталь. Обидва види сталі становлять собою металевий лист із захисним цинковим і в разі потреби полімерним покриттям. Який тип металопрокату обрати?

Читать далее

Чер
17
Як обрати якісну сталь для покрівлі

Довговічність і зовнішній вигляд металевої покрівлі залежить від багатьох параметрів, але на першому місці залишається якісна сталь. Сировиною для покрівельних матеріалів є сталевий металевий лист зі складною системою антикорозійного покриття: оцинковка, пасивуючий шар для кращого зчеплення, грунтовка для вирівнювання покриття і хорошого зчеплення з полімером і полімерне покриття.

Читать далее

Тра
28
Від чого залежить ціна на рулонну сталь з полімерним покриттям

Рулонна сталь з полімерним покриттям – це напівфабрикат для виготовлення покрівельних будівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил), добірних елементів, корпусів, коробів, навісів і т.п. У складі такого рулону йде сталь (іноді з легуючими добавками), цинкове покриття, грунтовка, полімерне покриття й іноді захисна плівка.
Рулони набувають стандартних розмірів: ширина може варіювати від 700 до 1650 мм, товщина металу – від 0,2 до 1 мм, довжина листа виходить різна, оскільки рулон продається на вагу: маса сталі може становити від 5 до 20 тонн.

Читать далее

Тра
07
Чому оцинкована сталь один з найбільш затребуваних матеріалів

Оцинкована сталь в рулонах і листах займає найбільшу частку в загальному продажу металопрокату. Вона має перевагу перед неоцинкованою й оксидованою, через те, що захищена від корозії та може якийсь час зберігатися перед використанням.

Параметри оцинкованої сталі

Товщина сталевого листа варіює от 0,45 до 2,55 мм. За товщиною розрізняють тонколистовую (0,45-0,8 мм), середню (0,8-1,8 мм) і товстолистову (понад 1,8 мм). Залежно від показників товщини й пружності сталь може бути запропонована в рулонах або листах.

Читать далее