ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Статті

Лют
18
Які бувають види металопрокату

Український ринок пропонує широкий асортимент металопрокату для багатьох видів промислової діяльності. На сьогодні металеві вироби є найбільш пристосованими до майже усіх видів виробництва, машинобудування та будівлі. Металопрокатом вважаються різноманітні стандартизовані вироби із металу, що проходять обробку на прокатному стані. У виробництві використовується не лише сталь, а й мідь, чавун, бронза, латунь, свинець та їхні сплави з високою чи низькою долею вуглецю. Кожен сплав має відмінні властивості, що робить його придатнім до тієї чи іншої діяльності.
Зважаючи на сорт металопрокату, вартість виробу можна скласти з його ціни за кілограм (вагова вартість) чи за одиницю площі. Наприклад, трубопрокат та фасонний прокат має ціну, залежну від ваги.

Читать далее

Гру
11
Як обрати и де купити оцинковану рулону сталь

Рулонна оцинкована сталь найзручніша для оптових закупівель та продажу: стальний рулон може бути використано як на автоматичних виробничих лініях, так і на штучному виробництві и складських господарствах.
Сфера використання стальних оцинкованих рулонів достатньо широка: цей різновид металопрокату закупують підприємства, що займаються виробництвом тонкостінних стальних труб, металевих профілів, добірних покрівельних елементів, профнастилу та металочерепиці, побутової техніки, виробництвом автомобілів, катерів та іншого водного транспорту, важкої техніки та ін.

Читать далее

Лис
30
Перевага фарбованого оцинкованого листа

Оцинкована сталь – це універсальний матеріал, який використовується в багатьох галузях промисловості та виробництва. Проте, покриття тільки з цинку не завжди здатне забезпечити всіх вимог до матеріалу: це і дефекти поверхні, і одноколірність, і ризик пошкодження шару цинку, і корозія з часом, не дивлячись на обробку: на цинку з’являється так звана «біла іржа» – неестетичний білий наліт.

Читать далее

Лис
20
Виробництво гарячекатаної смугової сталі

Сталева смуга являє собою смугу зі сталі різних марок довжиною від 2 до 6 метрів (до 12 метрів під замовлення для будівельних об’єктів), шириною від 10 до 200 мм і товщиною в межах 5-65 мм. Виріб суцільний всередині, без порожнин, з прямими крайками, правильної форми, без великих дефектів поверхні.

Читать далее

Жов
24
Як зварюють оцинкований метал: методи, особливості

Необхідність зварювання оцинкованої сталі виникає при виробництві труб або фасонного металопрокату, з’єднаннях труб під кутом без вигину, прямого з’єднання труб для отримання довгого трубопроводу і т.п. Оцинкований метал, по суті, залишається звичайним металом з його високою або низькою здатністю до зварювання, поверхня якого вкрита захисним шаром цинку товщиною від 2 до 150 мкм.

Читать далее

Вер
24
Як виробляється рулонна сталь

Сталь в рулонах – це металопрокат, який використовується в багатьох галузях промисловості: машинобудування, приладобудування, суднобудування, виробництво побутової техніки, автомобілебудування, будівельні матеріали та т.п. Кожна галузь вимагає металопрокат з певними властивостями й характеристиками: товщина листа, гнучкість, якість поверхні, жорсткість, здатність до розтягування, оцинкування, полімерне покриття та ін.

Читать далее

Вер
11
Чи можна робити паркан з гладкого листа

Одним з найбільш економних видів огорож для дачних ділянок – є паркан зі сталевого оцинкованого листа, гладкого або профільованого (профнастил). Такий паркан буде відносно міцним, повністю приховує ділянку від перехожих, має достатню висоту і прослужить при виборі якісного металу з полімерним покриттям не менше 20-30 років. Основою конструкції будуть бетонні або металеві стовпчики, вкопані в ґрунт, які зміцнюються заливанням цементом або бетоном на достатню глибину. До стовпців кріпляться поперечні перекладини, до яких і відбувається безпосереднє кріплення металевого листа.

Читать далее

Сер
20
Сортамент листового прокату

Листовий прокат має попит практично в усіх сферах господарської діяльності. Саме тому сортамент сталевого листа відрізняється різноманітністю параметрів.

Листовий прокат виробляється методами холодної або гарячої прокатки з металозаготовки. При цьому гарячекатаний лист відрізняється більшою пластичністю, термостійкістю, але меншою твердістю, а холоднокатаний прокат має підвищену твердість і високу якість поверхні.

Читать далее

Сер
07
Сталевий рулонний прокат: види і застосування

Рулонний прокат – мабуть, найбільш популярний з усіх видів продукції металургійної промисловості. Це сталевий лист у вигляді рулону, виготовлений методом гарячої або холодної прокатки, який іде в подальше виробництво металопрокату або виробів з металу. Матеріал доступний, досить міцний, універсальний, з високою якістю поверхні, зручний в обробці.

Читать далее

Лип
24
Що краще: оцинкована сталь або нержавіюча сталь

Головний ворог сталі – корозія, яка відбувається в результаті окислення виробу. Саме корозія і поява іржі скорочують терміни служби сталевих виробів, в той час, як захищені вироби служать десятиліттями й більше. І основними рентабельними й практичними способами захисту сталевого металопрокату від іржі є наступні:

Оцинкування – покриття захисним покриттям цинку, яка не окислюється.
Виробництво сплаву з домішкою хрому в кількості не менше 10,5%

Читать далее