ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Послуги

Ми пропонуємо оцинковану сталь з порізкою та доставкою

ТОВ НВП «Сістар» – один з найбільших вітчизняних металотрейдерів, що займається прямими поставками металу від провідних європейських і китайських виробників. Ми представляємо на ринку України такі популярні матеріали, як оцинкована рулонна сталь, сталь з полімерним покриттям, оцинкований лист.

Для наших замовників ми є надійним і відповідальним партнером, постійно прагнучи зробити співпрацю більш вигідним, повноцінним і комфортним. Тому крім надання необхідної продукції та допомоги в її виборі, пропонуємо супутні послуги з порізки плоского прокату і його доставлення в найкоротші терміни.

Поздовжня порізка сталі. Її також часто називають розпуском рулону на штрипси, які являють собою металеві стрічки потрібної ширини. Вони використовуються для виготовлення широкого спектра виробів, серед яких: 

  • різні види прокату (смуга, швелер, куточок, зварні труби та ін.); 
  • добірні елементи для покрівлі (жолоби, гребінь даху, капельник і ін); 
  • системи водостоку, вентиляції, опалення; 
  • профілі для монтажу гіпсокартону; 
  • каркасні профілі швидкомонтованих будівель; 
  • зовнішні рекламні конструкції; 
  • пакувальна стрічка. 

Крім того, штрипси, отримані в результаті поздовжнього різання рулонної сталі, застосовуються для виготовлення різних деталей і металовиробів за методом штампування.

 Поперечная порезка сталиПоперечна порізка сталі. Саме вона дозволяє отримувати оцинковані листи або штрипси певної довжини. Більш того, при такому різанні металу рулон буквально розкроюється, згідно із заданими розмірами. Послуга має найбільший попит на промислових підприємствах, які спеціалізуються на виготовленні виробів за методом штампування. Він широко застосовується для виробництва метизної продукції, деталей і вузлів для різної техніки, транспорту, комунікацій.

Обладнання для порізки сталі, встановлене на нашому підприємстві, повністю автоматизовано. Воно дозволяє працювати з металом різної товщини, щоб в результаті отримати штрипси або оцинковані листи, які чітко відповідають вимогам замовника. Враховуються всі потрібні параметри: точні розміри, можливість певного допуску по ширині, необхідність обробки крайки та ін. А завдяки потужності сучасних ліній, ми можемо в максимально стислі терміни обробити потрібну кількість матеріалу.  

Доставка продукцииДоставка продукції. Ми організуємо її в найкоротші терміни, оскільки у нас завжди є в наявності значна кількість різних видів оцинкованої сталі. Наш складський комплекс зручно розташований у точці, до якої підведені автомобільні та залізничні під’їзні шляхи. Він оснащений необхідним обладнанням для підйомно-навантажувальних робіт, зважування та пакування виробів. А власний автотранспортний цех, що складається з семи  довгомірів  «MAN» та парку малотоннажних автомобілів «ТАТА» та «Газель» дозволяє оперативно забезпечити доставку металу в будь-який регіон України.

ТОВ НВП «Сістар» – той партнер, який супроводжує ваше замовлення на кожному етапі – від консультацій при виборі потрібного виду оцинкованої сталі і її порізки по заданих розмірах і доставки готової продукції на ваш склад або будівельний об’єкт.