ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Інформація про компанію

Інформація про компанію

Переваги співпраці з нами

Наша історія

ТОВ НВП «СІСТАР» понад 20 років є активним учасником ринку металоторгівлі України, а на сьогодні – одним з найбільших вітчизняних металотрейдерів. Спочатку сферою діяльності нашої компанії була торгівля широким асортиментом чорного прокату. Але з огляду на стрімкий розвиток виробництва будівельних матеріалів в нашій країні, у 2007-му році підприємство було перепрофільовано під торгівлю оцинкованим плоским прокатом, в тому числі – з полімерним покриттям.


Наши принципы

Наші принципи

Ми відповідально ставимося до співпраці, вибудовуючи її на взаємовигідних і довірчих стосунках. Ми цінуємо нашу репутацію надійного партнера, який завжди своєчасно виконує свої зобов’язання. Ми напряму працюємо з провідними виробниками країн СНД, Європи та Азії, тому впевнені у високій якості пропонованої продукції. Ми забезпечуємо оцинкованим прокатом і сталлю з полімерним покриттям вітчизняні та закордонні підприємства, що виготовляють промислове обладнання, будівельні матеріали, оснащення для прокладки комунікацій тощо.


Наша продукция

Наша продукція

Ми представляємо продукцію з високими якісними характеристиками безпосередньо від виробників, це: 

  • оцинкована рулонна сталь, 
  • оцинкована рулонна сталь з полімерним покриттям, 
  • оцинкований лист. 

Ці види металопрокату широко застосовуються в енергетиці, приладо-, машино- і автомобілебудуванні, хімії та нафтохімії, оборонної галузі, сільському господарстві. Оцинкована сталь в рулонах не менше популярна й у сфері будівництва – з неї виготовляють такі популярні матеріали, як профнастил, металочерепиця, добірні елементи для покрівлі, профілі для монтажу гіпсокартону, системи водостоку й опалення, вентиляційних комунікацій та ін. 


Наші послуги

Наші послуги

Ми постійно прагнемо зробити співпрацю з нашими партнерами більш вигідним і комфортним. Тому не обмежуємося постачанням якісної продукції, надаючи й супутні послуги. Серед них:

  • поздовжня порізка рулонної сталі;
  • поперечна порізка листового прокату;
  • доставка замовлення нашим автотранспортом по всій Україні.

У нашому розпорядженні сучасні автоматизовані лінії для різання металу і власний автопарк з довгомірних і малотоннажних вантажних автомобілів.


Наші можливості

Наш основний складський комплекс розташований в м.Дніпро і знаходиться в точці, до якої зручно підведені залізничні та автотранспортні шляхи. Він повністю відповідає вимогам по зберіганню плоского металопрокату, а також оснащений необхідним обладнанням для його зважування і швидкого завантаження у вагони або автомобілі. На складі завжди є в наявності  незнижуваний запас  продукції, тому вона доставляється нашим клієнтам у максимально стислі терміни. Також можливі поставки потрібної кількості під замовлення.

Інформація про компанію

ТОВ НВП «СІСТАР» – ваш надійний партнер з яким працювати вигідно і комфортно!