ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новини

Лип
15
Виробництво сталі в червні 2021 році зросло

Після Коронавірусне затишшя у світі спостерігається стійка тенденція зростання виробництва рулонної й листової сталі. Причому практично всі країни, що входять в групу статистики, показали приріст обсягу виробництва в червні, починаючи від рівня січня нинішнього року, від 1,5 до 28,1%.
Статистичні дані засновані на звітах Worldsteel – Всесвітньої організації, що об’єднує великих світових виробників сталі, куди входять 64 країни зі значущими частками світового виробництва. До них відносять Китай, Індію, США, Японію, Південну Корею, Росію, Німеччину, Бразилію, Туреччину, Іран і ще 54 держави, які постачають сталь на світовий ринок. Всього країни асоціації виготовляють 85% світового обсягу сталевої продукції.

Читать далее

Кві
23
Тенденції на ринку металопрокату на 2021 рік

У положенні українського ринку листового металопрокату простежується зростання ціни на сталь в період з початку березня. Однак, це не означає, що виник дефіцит продукції: пропозиція сталевого прокату на внутрішньому ринку як і раніше перевищує попит.
На світовому ринку також простежується тенденція зростання цін на українську металопродукцію, в тому числі на листову сталь гарячої прокатки. Причому, за попередніми прогнозами, зростання цін продовжиться і в другій декаді 2021 року.

Читать далее

Січ
15
Спад у металургійній промисловості України триває

На жаль, спад показників виробництва металургійної промисловості та металопрокату, який спостерігався у 2019-му році, продовжився та у 2020-му. Уже в перші місяці 2020 го спад обсягів виробництва сталі склав 6,2%, тоді як в наступні 8 місяців звітного періоду відставання від відповідного періоду 2019 го року у виробництві склало 7,6%, металопрокату – 4,7%, а по виробництву труб показники зниження обсягів виробництва досягли 29,4%.
До найбільших металургійних підприємств України, які представляють галузь, відносять ВАТ «Запоріжсталь», «Арселор Міттал Стіл» (Кривий Ріг, показав збитки понад 2 млрд. За рік), «ММК ім. Ілліча »(м.Маріуполь), Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського (був на реорганізації), ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф. Е. Дзержинського», ВАТ «Комінмет», ВАТ «Інтерпайп» (Дніпро), ПАТ «ЄМЗ» (Єнакієве). Багато з них знаходяться в збитковому стані й потребують оновлення виробничих потужностей.

Читать далее

Сер
02
З 26 липня діє заборона на ввезення в Україну оцинкованого прокату

Не дивлячись на достатній обсяг власного виробництва листового оцинкованого прокату, в Україні простежується впевнена тенденція до зростання частки імпорту нержавіючої сталі, зокрема з Російської Федерації та Китайської Народної Республіки. Якщо частка ввізного металопрокату на внутрішньому ринку два роки тому складала 25,21%, у 2018-м-26,83%, то до середини нинішнього року частка імпорту листового і рулонного металу вже перевищила 33%.

Читать далее

Лис
13
Що відбувається на українському ринку рулонної оцинкованої сталі

На українському ринку плоского прокату останнім часом спостерігається значне пожвавлення і збільшення показників росту. Це стосується внутрішнього споживання, як оцинкованої сталі в рулонах або листах, так і сталі з полімерним покриттям. Така ситуація пов’язана з динамічним розвитком промисловості та будівельної сфери, в яких найбільш залучені ці види металопрокату. Зокрема, з них робляться найрізноманітніші деталі: кузови транспортних засобів, корпуси побутової та електронної техніки, а також популярні будматеріали – профнастил, металочерепицю, сендвіч-панелі, профільні системи для гіпсокартону та ін.

Читать далее