ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Що відбувається на українському ринку рулонної оцинкованої сталі

13.11.2018

На українському ринку плоского прокату останнім часом спостерігається значне пожвавлення і збільшення показників росту. Це стосується внутрішнього споживання, як оцинкованої сталі в рулонах або листах, так і сталі з полімерним покриттям. Така ситуація пов’язана з динамічним розвитком промисловості та будівельної сфери, в яких найбільш залучені ці види металопрокату. Зокрема, з них робляться найрізноманітніші деталі: кузови транспортних засобів, корпуси побутової та електронної техніки, а також популярні будматеріали – профнастил, металочерепицю, сендвіч-панелі, профільні системи для гіпсокартону та ін.

Новость: Что происходит на украинском рынке рулонной оцинкованной

Якщо у 2017 році обсяг споживання рулонної сталі з полімерним покриттям склав близько 300 тисяч тонн, що на 8% більше в порівнянні з 2016, то у 2018 році цей показник збільшиться на 10%, а в 2019 до 12%, стверджують аналітики. Та ж тенденція спостерігається і на ринку оцинкованої сталі. У 2017 році обсяг її споживання склав 295 тис. тонн або на 5% більше в порівнянні з 2016, у 2018 прогнозується збільшення на 8%, у 2019 – до 10%.

На українському ринку оцинкована сталь вітчизняного виробництва займає понад половину обсягу її споживання. Відсутня кількість матеріалу імпортується в основному з країн Європи, СНД, Азії. НВП «Sistar» в цьому напрямку безпосередньо працює тільки з перевіреними виробниками – найбільшими металургійними концернами. Тому ми впевнені у якості продукції, яку пропонуємо вітчизняним підприємствам.