ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Виробництво сталі в червні 2021 році зросло

15.07.2021

Після Коронавірусне затишшя у світі спостерігається стійка тенденція зростання виробництва рулонної й листової сталі. Причому практично всі країни, що входять в групу статистики, показали приріст обсягу виробництва в червні, починаючи від рівня січня нинішнього року, від 1,5 до 28,1%.

Статистичні дані засновані на звітах Worldsteel – Всесвітньої організації, що об’єднує великих світових виробників сталі, куди входять 64 країни зі значущими частками світового виробництва. До них відносять Китай, Індію, США, Японію, Південну Корею, Росію, Німеччину, Бразилію, Туреччину, Іран і ще 54 держави, які постачають сталь на світовий ринок. Всього країни асоціації виготовляють 85% світового обсягу сталевої продукції.

proizvodstvo-stali-v-iyune-2021

До січня 2021 року попит на сталь не був активним через пандемію і стабілізаційних процесів в економіці багатьох країн: будівельна галузь найменше постраждала через пандемічні обмеження, але попит на металопрокат знизився, і ціни також впали. З січня 2021 року економічні процеси в багатьох країнах пожвавилися: особливо помітно відновлення економік Китаю та Японії. Це призвело до активізації процесів виробництва металургійної продукції: згідно з даними Worldsteel в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року обсяги виробництва сталі у світі виросли на 167,9 млн. Тонн, що становить 11,6%. Найбільш значні показники зростання показала Бразилія (45%), Японія і США (44% в порівнянні з червнем 2020 року), Німеччина (38%) і Індія (понад 21%). В інших країнах темпи нижче, але відзначена безумовна позитивна динаміка.

Залишається сподіватися, що позитивні тенденції на світовому ринку сталі, що активізувалися в травні цього року, будуть розвиватися і далі.