Ринок металопрокату пропонує не тільки профільований, але й плоский лист з полімерним захисним покриттям з гладкою поверхнею. Для виготовлення гладкого полімеризованого листа використовують оцинковану холодновальцьовану сталь в листах або рулонах. Цинк зазвичай наноситься гарячим способом з обох сторін листа. Деякі виробники можуть заощаджувати на товщині цинкового шару: при виборі сталі орієнтуйтеся на мінімальні показники 200 г кв.м.
Без оцинкування та додаткових покриттів металевий лист залишається схильним до корозії. Якісна оцинковка утворює гладке рівне покриття сталевого листа без дефектів поверхні та з гарним зчепленням. Наявність покращує гладкість поверхні та зчеплення полімерного покриття з виробом.
Тип полімерного покриття багато в чому визначає термін служби листа, особливо якщо йдеться про покрівельні або будівельні матеріали: чим товстіший і пружний полімер, тим довше він захищає виріб: до 50 і більше років. Найпоширенішими полімерними покриттями для рулонної та листової сталі є поліестер, пурал, пластизол та ПВДФ. Достоїнствами пурала та ПФДФ є стійкість до ультрафіолету та велика товщина, поліестер найдешевший, але схильний вигоряти під прямим сонячним промінням.
Де використовується сталевий плоский лист із полімерним покриттям?
Які якості гладкого сталевого листа впливають на сферу його застосування?
Сталь плоска може мати різні характеристики, які і визначатимуть сферу її застосування. Різні параметри докорінно змінюють міцність матеріалу, його стійкість до механічних навантажень, гнучкість, стійкість до корозії, тривалого впливу сонця, вологи, здатність тримати форму. Тому й область застосування та ціна матеріалу безпосередньо залежатимуть від:
Купити плоску сталь з полімерним покриттям у Дніпрі з доставкою до будь-якого міста України можна у нас: «Sistar.ua».