ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Від чого залежить ціна на рулонну сталь з полімерним покриттям

28.05.2021

Рулонна сталь з полімерним покриттям – це напівфабрикат для виготовлення покрівельних будівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил), добірних елементів, корпусів, коробів, навісів і т.п. У складі такого рулону йде сталь (іноді з легуючими добавками), цинкове покриття, грунтовка, полімерне покриття й іноді захисна плівка.

Рулони набувають стандартних розмірів: ширина може варіювати від 700 до 1650 мм, товщина металу – від 0,2 до 1 мм, довжина листа виходить різна, оскільки рулон продається на вагу: маса сталі може становити від 5 до 20 тонн.

Які параметри визначають ціну рулонної стали?

На ціну металопрокату впливають такі чинники:

 • Тип сталі. Сталь з легуючими добавками, а також нержавіюча сталь буде коштувати дорожче аналога без добавок.
 • Відповідність стандартам якості: це означає перевірку партії на відсутність браку, точну відповідність розмірам, параметрам товщини, акуратної кромки. Вимагайте супровідні документи, купуючи рулонну сталь у виробника.
 • Товщина металу для профнастилу та металочерепиці. Рулон з товщиною листа 0,45 мм буде коштувати дешевше рулону 0,8 мм, але ці матеріали мають і різну стійкість до навантажень, тому економія не завжди вигідна. Товщина металу визначає його довговічність, міцність, стійкість до механічних і вітрових навантажень, що важливо при виборі покрівельних і будівельних матеріалів.
 • Розміри рулону. Природно, ціна зростає зі збільшенням ваги рулону і ширини листа.
 • Способу оцинковки: гальванічний спосіб економний для виробника, тоді як гаряче цинкування вимагає більшої витрати цинку і коштує дорожче для виробника. Збільшує собівартість виробу і газотермічного способу через складність й контролю над великою кількістю операцій. Для покупця ж важливо зважити якість покриття, його надійність і ціну.
 • Товщина шару цинкового покриття. Оптимальним вважається шар цинку 30-40 мкм, але наявність еластичного і щільного полімерного покриття компенсує цей недолік. Тому економія на товщині оцинковки може вилитися в витрати на більш дороге полімерне покриття.
 • Тип полімерного покриття. Для покриття рулонної оцинкованої сталі використовують покриття з поліестеру (оптимальне співвідношення ціна-якість, матова або глянсова поверхня), PVDF (полівінілфторид, кращі характеристики по стійкість до навантажень, УФ-променів, стирання, максимальна довговічність, але і вартість вище), пластизола (велика товщина, але з часом може вицвітати) і пурала (висока стійкість до навантажень і вицвітання, але вище вартість покриття).
 • Одностороннє або двостороннє полімерне покриття. Друге збільшує ціну матеріалу, але воно необхідне для виготовлення стінового профнастилу для парканів та огорож.
 • Власне виробництво або покупка через посередника: ціна у безпосереднього виробника не включатиме націнки. Ціна привізного металу залежить від країни-виробника і собівартості виробництва: метал з Китаю буде коштувати дешевше металу з Польщі.
 • Наявність складських приміщень у компанії: їх відсутність збільшує витрати підприємства, що позначається на ціні металопрокату.
 • Враховуйте транспортні витрати: вони не включені в заводську ціну, але входять до витрат покупця, збільшуючи ціну рулону, в залежності від способу доставки й кількості рулонів.

У нашому асортименті – сталь рулонна з полімерним покриттям товщиною 0,35 і 0,45 мм. Палітра включає понад 50 кольорів. Виробництво Китай, Словаччина, Польща. Параметри рулонної сталі та ціни уточнюйте у менеджера.