ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Особливості залізничних перевезень сталі у рулонах

22.11.2021

Залізничні перевезення нашій країні є поширеним способом доставки великогабаритних вантажів. Монополію на цей вид перевезень має компанія «Укрзалізниця», яка здійснює контроль, управління та формування тарифів. Усі види перевезень оформлюються договірним способом з «Укрзалізницею» та регулюються статтями 908-927 Цивільного Кодексу України. У формуванні тарифів на перевезення бере участь Мінтранспорт.

Досить розвинена залізнична мережа дозволяє здійснювати залізничні перевезення рулонної сталі у більшість великих міст України. У деяких випадках буде потрібна додаткова доставка вантажним автомобілем з залізничної станції до складу замовника: враховуйте вартість автомобільної доставки при калькуляції послуги доставки сталі до Вашого складу.

Для транспортування рулонної сталі використовуються вагони відкритого та закритого типу.

Закриті спеціалізовані вагони

Вагон-платформа для транспортування рулонної сталі підходить для рулонів діаметром від 900 до 1800 мм та вагою від 5 до 24 тонн. Вагон має кузов із чотирьох зсувних секцій для захисту сталі від атмосферних опадів при транспортуванні протягом понад 24 годин. Секції переміщають за допомогою роликових опор на підшипниках кочення напрямними рами. Такий пристрій вагона забезпечує зручний доступ до навантажувальної платформи. Загальна вантажопідйомність вагона – 70 тонн.

Відкриті багатофункціональні платформи

Відкриті платформи використовують для перевезення рулонної сталі, великогабаритних контейнерів, довгомірних вантажів. Максимальне навантаження на вісь складає 25 тонн. Платформа має особливу конструкцію бічних і торцевих стінок для зручності закріплення вантажів, або конструкцію днища, що перешкоджає переміщенню рулону по платформі і дозволяє міцно закріпити рулон.

Метал, який перевозять на відкритих платформах протягом понад  добу рекомендується упакувати полімерною плівкою, щоб уникнути намокання.

Для перевезення залізничним транспортом негабаритного металопрокату одержувач або відправник вантажу зобов’язаний отримати спеціальний дозвіл, узгодити маршрут перевезення та дотримуватися супутніх юридичних формальностей. Правила перевезення рулонної сталі та інших металів містяться у ряді технічних нормативно-правових актів та ГОСТах. Також ГОСТи містять правила маркування, упакування, транспортування та зберігання металопродукції, закріплюють заходи щодо тимчасового захисту металопродукції від корозії.

Наш склад знаходиться в зручній точці доступу будь-якого виду транспорту, включаючи залізничний, що дозволяє замовнику вибрати зручний для нього спосіб доставки рулонної сталі до будь-якої точки України.