ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Як обрати и де купити оцинковану рулону сталь

11.12.2020

Рулонна оцинкована сталь найзручніша для оптових закупівель та продажу: стальний рулон може бути використано  як на автоматичних виробничих лініях, так і на штучному виробництві и складських господарствах.

Сфера використання стальних оцинкованих рулонів достатньо широка: цей різновид металопрокату закупують підприємства, що займаються виробництвом тонкостінних стальних труб, металевих профілів, добірних покрівельних елементів, профнастилу та металочерепиці,  побутової техніки, виробництвом автомобілів, катерів та іншого водного транспорту, важкої техніки та ін.

yak-kupiti-oczinkovanu-rulonu-stal

Для цих цілей вигідно проводити закупівлю оптовими партіями, що робить рулон заданої ширини та якості найбільш доцільним варіантом для виробництва та перепродажу.

Характеристики рулонної сталі, за якими орієнтується покупець:

  • Питома вага рулону – характеризує не лише кількість сталі в рулоні, але також її товщину. Цей параметр потрібен також при організації транспортування рулону на виробництво, вирішенні питання доцільного транспорту та вантажної техніки.
  • Інші розміри рулону: ширина, довжина стального листу у рулоні. Для оцинкованого рулону завтовшки 0,4-2 мм ширина листу складає 1000 та 1250 мм. 1 тонна металопрокату може містити від 127 до 283 кв. м сталі.
  • Якість сталі в рулоні, її марка та призначення. Гнучкість, пластичність, міцність та інші показники. Якість поверхні сталі. Мінімальна різнотовщинність.
  • Якість цинкового покриття: його кількість на одиницю площі сталі (г\кв.см).
  • Присутність полімерного покриття, його склад та товщина.
  • Відсутність напливів, тріщин, задирок та інших дефектів стального оцинкованого листу. Точність розмірів з мінімальнім відхиленням.
  • Вартість 1 кг питомої ваги рулону.

Ми пропонуємо високоякісну рулонну сталь, яку можна купити не лише у Дніпрі, але й в будь-якому іншому місті України. В асортименті – сталь оцинкована рулонна, сталь оцинкована з полімерним покриттям та листова оцинкована сталь.

Компанія «Сістар» співпрацює з перевіреними виробниками металевого прокату країн Європи та Китаю, підтримуючи високі стандарти якості запропонованої продукції.

З нашим асортиментом ознайомтесь на сайті.

Інформацію щодо якості стального оцинкованого прокату отримайте у статті «Як вибрати оцинковану сталь».