ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Що таке залізо покрівельне

12.03.2021

Будівельні матеріали для покрівлі з металу – це сучасний довговічний і доступний спосіб перекриття даху. Асортимент матеріалів різноманітний: на зміну нудним сірим шиферним дахам прийшли яскраві кольорові глянцеві й матові покрівлі конструкцій будь-якої складності. Метал легко піддається обробці, легкий, простий в монтажі, а при використанні захисного покриття прослужить понад 50 років.

До покрівельного заліза відносять вироби з листової та рулонної сталі з різною товщиною, формою і покриттями. Загальним призначенням матеріалу при цьому буде перекриття покрівлі різних конструкцій, спорудження навісів, систем водостоків, сніготримачі, громовідводів, ковзанів, карнизів і інших добірних елементів, а також монтаж ангарів, складів, торгових комплексів, гаражів для сільгосптехніки, зерносховищ, спорудження парканів та огорож.

Які розрізняють види покрівельного заліза?

  • Чорне дахове залізо – це звичайний лист сталі без захисних покриттів. Такий метал є, скоріше, напівфабрикатом для покрівельних і монтажних робіт, через те, що необроблена сталь піддається корозії. При фарбуванні може бути використана для спорудження коробів, зерносховищ і монтажу огорож та парканів, а також для виготовлення коників і водостоків.
  • Залізо гладке оцинковане листове й оцинкований рулон – захищене від окислення, тому має підвищений термін служби, на який впливає якість оцинковки та її товщина. На аркуші з товщиною покриття 10-20 мікрон сліди іржі будуть помітні вже через 8-9 років, а покриття у 20-40 мікрон продовжить термін служби листа до 25-30 років. Оцинкування також може бути вказана в г \ кв.см: 145 – мінімальне покриття, 235-270 – якісне.
  • Покрівельне гладке залізо з полімерним покриттям – застосовується для спорудження ангарів, госпбудівель, навісів і покрівель з високим кутом нахилу скатів (відсутність хвилі призводить до підтікання опадів навіть при значному нахлести перекриттів). Такий лист має цинкове покриття, пасивуючиго шара, грунтовку та один з поширених полімерів зовнішнього покриття (поліестер, пурал, пластизол або ПВДФ). Надійний захист дозволяє матеріалу служити від 30 до 50 років.
  • Оцинкована гофрована сталь – профільований оцинкований лист. Наявність хвилі підвищує вологостійкість покрівлі та заважає підтіканню опадів під покриття. Без полімерного покриття профілюванна покрівля недовговічна і використовується для тимчасових споруд, частіше в сільському господарстві, де важлива низька вартість: сінник, ангари для техніки та інструментів, огорожі.
  • Профільовані оцинковані листи з полімерним покриттям – це найбільш часто використовувані матеріали для покрівлі: профнастил та металочерепиця. Зручні, легко піддаються нарізці та обробці, матеріали мають естетичний зовнішній вигляд, колір, легкі й прості в монтажі, і підходять для перекриття дахів складної конструкції, в тому числі аркових. Чим вище хвиля профілю, тим ширше варіації покрівель, оскільки низька хвиля не дозволяє монтаж на прямоскатних дахах з малим кутом нахилу 15-25градусів.

Купити високоякісне покрівельне залізо з доставкою в будь-яке місто України можна у нас: «Sistar.ua». Параметри замовлення уточнюйте у менеджера.