ТОВ НВП Систар
Поиск на сайте

Новости

Перевага фарбованого оцинкованого листа

30.11.2020

Оцинкована сталь – це універсальний матеріал, який використовується в багатьох галузях промисловості та виробництва. Проте, покриття тільки з цинку не завжди здатне забезпечити всіх вимог до матеріалу: це і дефекти поверхні, і одноколірність, і ризик пошкодження шару цинку, і корозія з часом, не дивлячись на обробку: на цинку з’являється так звана «біла іржа» – неестетичний білий наліт.

Чим відрізняється кольорова оцинковка від нефарбованої?

Забарвленню піддається як рулонна оцинкована сталь, так і листова. Фарбований оцинкований лист має шар оцинкованого покриття, пасивуючий шар (поліпшує адгезію фарби з цинком), грунтовий шар (дозволяє отримати рівномірний колір фарби й поліпшити зчеплення шарів), покриття полімеру (необов’язково) і, власне, фарби. Зверху шару фарби з метою підвищення естетики може бути нанесений захисний лак.

Полімерне покриття додає товщини листу і дозволяє отримати гладку поверхню з високою якістю, стійку до проявів корозії протягом 20-30 років і більше: поки зберігається цілісність покриття. Фарбування дозволяє отримати будівельні та промислові матеріали практично будь-якого кольору. Як правило, оцинковані листи покриваються такими видами полімерів, як поліестер, пурал, полідіфторід, пластизол, поліуретан та інші види, кожен з яких має свої характеристики стійкості до механічних навантажень, впливу ультрафіолету і т.п.

Фарба наноситься аерозольним методом або за допомогою фарбопульта. Найчастіше для фарбування використовуються акрилові склади, цинга (фарбувальний склад на цинковій основі), або полістирол.

Перевага забарвлених оцинкованих виробів в порівнянні з оцинкованою сталлю:

  • Істотне підвищення довговічності до 5 разів;
  • Найвища якість поверхні, що дозволяє використовувати оцинкований лист для виготовлення побутових приладів, корпусів автомобілів, човнів і будівельних покрівельних матеріалів;
  • Широка гама кольорів, що дозволяє створювати приємні дизайнерські комбінації;
  • Знижено звукопровідність в порівнянні з матеріалами із нефарбованого оцинкованого листа;
  • Більший діапазон використання сталі, завдяки високим естетичним властивостям;
  • Матеріал залишається легким, простим в монтажі й порівняно недорогим, що підвищує його привабливість.

У нашому асортименті: високоякісна оцинкована рулонна сталь з полімерним покриттям і широким діапазоном колірної гами.